Twój dobry dom, zadzwoń: +48 514 606 772

Pszczyna, ul. Szaraków II

Zobacz domy na sprzedaż

Spokój przedmieścia i bliskość centrum.
Masz czasem takie wrażenie, że Twoje potrzeby wykluczają się wzajemnie? Bo chciałbyś mieszkać pod miastem, a jednocześnie blisko ważnych urzędów, szkół, instytucji. Korzystać z miejskich udogodnień oraz z bliskości natury: pól, lasów, jeziora i parkowych alejek.
To da się połączyć. Mamy na to wiele dowodów. Jeden z nich położony jest w Pszczynie przy ulicy Szaraków.  Składa się z ostatnich dwóch dostępnych jeszcze domów.

Opowiemy Wam o tym, co nas zachwyciło w tej lokalizacji.
Po pierwsze, bliskość natury. Osiedle przy ul. Szaraków, otoczone jest polami i lasami. Kilkanaście minut spaceru i już jesteśmy w przecudnym, niedawno zrewitalizowanym, parku Zwierzyniec i nad stawem Cyranka.
Tylko 7 minut zajmie nam dojazd do plaży i Ośrodka Sportów Wodnych nad Jeziorem Łąka.
Idealne miejsce na spacery, bieganie, rowery czy jazdę konną.
Centrum miasta w pobliżu. To ważny atut. Bo przecież trzeba czasem zrobić zakupy, załatwić coś w urzędzie, czy pójść do lekarza. Samochodem dojedziesz do centrum w kilka minut. A dobra pogoda może skłonić do spaceru. Na piesze pokonanie tej odległości wystarczy 30-40 minut.
Po trzecie, położenie na skrzyżowaniu ważnych tras. Krajowej jedynki: Katowice – Bielsko-Biała oraz trasy łączącej Górnośląski Okręg Przemysłowy z Beskidami Oświęcim – Rybnik. Do przejścia granicznego w Cieszynie wystarczy pół godziny jazdy. A po godzinie będziemy na jednym z lotnisk: w Pyrzowicach lub Balicach.

 

Mapa interaktywna

Domy na sprzedaż na tym osiedlu

Dobry Dom - wyjątkowe domy na sprzedaż / budowa domów - Śląsk - dobre opinie klientów